NIEZAWODNIE OD LAT

Kiedy w 2003 roku zakładaliśmy firmę AGN, obiecaliśmy sobie, że naszym wyróżnikiem na rynku będzie niezawodność. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że od wydajności produktów i usług IT, które oferujemy, zależy efektywność najważniejszych procesów biznesowych naszych Klientów.
Dlatego od początku dbaliśmy o to, by proponowane przez nas rozwiązania wyróżniały się jakością i braliśmy pełną odpowiedzialność za realizowane projekty.

Dziś, po 12 latach obecności na rynku i zrealizowaniu ponad 300 projektów dla 140 firm i organizacji, możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się spełnić obietnicę, która jest podstawą naszej marki. Wszystkie projekty, które rozpoczęliśmy, zrealizowaliśmy w przyjętym budżecie i terminie.

W kolejny etap rozwoju AGN wkracza ze zdobytym doświadczeniem i wiedzą, ale również z odświeżoną marką – nową identyfikacją wizualną oraz rozszerzoną ofertą. Jednak nasza obietnica się nie zmienia – nadal chcemy dostarczać niezawodne rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo i ciągłość działania IT i efektywnie doradzać naszym klientom, jak w najlepszy sposób prowadzić projekty IT, by była to inwestycja, która przyniesie zysk a także przyczyni się do rozwoju ich biznesu.

Zapraszamy do współpracy.
Maciej Żołędziowski oraz Andrzej Padlewski